رویه ارسال کالا

نحوه ارسال کالا (به استثنای کالاهای سنگین بالای 20 کیلوگرم و حجیم) به شهر تهران و سایر شهر های کشور به شرح ذیل می باشد:

مقصد سفارشهزینه
تهرانهزینه حمل سفارشات بالای 6 میلیون تومان رایگان است.
حومه تهران و شهرستان ها (ارسال با پست)هزینه ارسال سفارشات از طریق پست بر اساس تعرفه شرکت پست میباشد ؛ درصورتی که مبلغ سفارش بالای 6 میلیون تومان باشد و ارسال آن از طریق پست امکان پذیر باشد، هزینه حمل رایگان است.
حومه تهران و شهرستان ها (ارسال با باربری)هزینه ارسال سفارشاتی که تنها از طریق باربری امکان پذیر است بر عهده مشتری می باشد و پس از ثبت سفارش هزینه آن به مشتری اعلام خواهد شد.
ارسال با تیپاکسمناسب آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند مرسوله آنها با تیپاکس ارسال شود و هزینه ارسال بصورت پس کرایه یا پرداخت هنگام تحویل می باشد.

شرایط ارسال

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین سه شیوه پیک موتوری، پست سفارشی و یا باربری یکی را انتخاب کنند. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات آریا کالا ابزار وجود خواهد داشت.(در 90 درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)

ارسال آریا کالا ابزار

بر این اساس روشهای ذیل به تفکیک شهر تهران و سایر شهر های کشور جهت ارسال کالاها به کار گرفته خواهند شد:

سفارشات تهران

سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شود. پیش از ارسال سفارش توسط پیک ، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد و در صورت عدم پاسخگویی مشتری تا 24 ساعت، سفارش به صورت خودکار لغو می‌گردد.

سفارشات شهرستان

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا باربری بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات آریا ابزار کالا ابزار ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از 15 کیلوگرم) از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات  آریا کالا ابزار ارسال خواهد شد.

حمل ونقل

پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف آریا کالا ابزار به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه (پیگیری سفارشات) سفارش خود را پیگیری کنید. البته در صورتی که با آریا کالا ابزار تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان آریا کالا ابزار می گذارند.

در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه ، کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره شبا خود را از طریق این صفحه (درخواست عودت وجه ) اعلام کنند .

انتخاب روش ارسال در هنگام تایید سبد سفارش ، صرفا به عنوان پیشنهاد مورد نظر مشتری می باشد و باتوجه به سیاست های ارسال آریا کالا ابزار لازم به ذکر است:

فروشگاه اینترنتی آریا کالا ابزار در انتخاب سریعترین و ایمن ترین روش ، ممکن است نحوه ارسال تغییر پیدا کند حداکثر سعی خود را انجام میدهد تا با روش ارسالی مورد نظر مشتری سفارشات را تحویل دهد.