مروری برانواع ابزارهای شارژی

ابزارهای شارژی

مروری برانواع ابزارهای شارژی

پیشرفت‌های مداوم در ویژگی‌های فناوری ابزارهای شارژی به قدری سریع است که با سایر ابزارها قابل مقایسه نیست. برخی از سازندگان ابزار، مانند رونیکس، مجموعه کاملی از محصولات را طراحی کرده‌اند که با یک باتری سازگار هستند. به عبارت دیگر، کاربران می توانند از ابزارهای مختلف کار با یک باتری استفاده کنند و در هزینه و زمان صرفه جویی کنند. برای مثال، می‌توانید از باتری‌های مشابهی برای دریل/پیچ‌گوشتی‌های رونیکس 8612، 8510، 8512، 8512 و 8525 استفاده کنید.

رونیکس همچنین مجموعه جدیدی از ابزارهای شارژی را ارائه کرد که می توانند تنها با یک باتری کار کنند. سری ONE TO RUN ALL 89. مجموعه کاملی از ابزارهای مختلف مانند دریل شارژی، اره عمودبر، اره گردبر، بتن کن، پیچ گوشتی و برخی دیگر که می تواند بسیاری از کارها و کاربردها را در محل کار انجام دهد.

این ابزارهای شارژی در بازار هستند تا به شما در انجام انواع کارها در مشاغل مختلف و حتی خانه شما کمک کنند.

ابزارهای شارژی پر مصرف: دریل و پیچ گوشتی شارژی

دیدن “دریل” در بالای این لیست ،جای تعجب نیست،. دریل‌ها بخش بزرگی از پروژه‌های هستند. چه بخواهید پیچ‌ها و پرچ‌ها را بچرخانید، یک قفسه یا یک عکس روی دیوار قرار دهید یا یک تکه مبلمان را جمع‌آوری کنید، یک دریل پیچ گوشتی ضروری است. این واحد جادویی می تواند به راحتی چهره خود را تغییر داده و تنها با استفاده از سری‌های مختلف به ابزار جدیدی روی بیاورد. اگر در فضاهای تنگ کار می‌کنید یا می‌خواهید از دردسر کابل‌ها جلوگیری کنید، دریل‌های شارژی چیزی جز یک پارت اصلی در کیت ابزار شما نیستند.

میخکوب‌های شارژی

از آنجایی که همیشه میخ هایی برای زدن در هر خانه ای وجود دارد، میخکوب‌ها یک انتخاب واضح برای افزودن به کیت ابزار شما هستند. بر خلاف میخکوب‌های بادی، نوع‌های شارژی آن بسیار سریع هستند و بدون هیچ سر و صدایی کار خود را انجام می‌دهند. به لطف این واقعیت که آنها نه به شلنگ هوا نیاز دارند و نه به کمپرسور، مانور بیشتری را ارائه می دهند. این ابزار همه کاره طیف گسترده ای از کاربردها را پوشش می دهد، از بستن و اتصال قطعات چوب، عمدتاً در اطراف درها و پنجره های خانه، تا ساخت قطعات مبلمان و پروژه های صنایع دستی. میخکوب‌ها تنها از یک نوع در بازار نیستند، از جمله میخکوب براد، منگنه، فینیلر و غیره. بنابراین، قبل از انتخاب باید نیاز خود را در نظر بگیرید.

سنباده‌های شارژی

سنباده‌ها یکی از همه کاره ترین ملزوماتی است که هر صاحب خانه باید داشته باشد. اگر قصد دارید هر سطح ناهمواری را صاف کنید، این ماشین ها آماده کمک هستند. سنباده های شارژی مانند میخکوب ها در گروه های مختلفی مانند سنباده های گرد، سنباده های تسمه ای، سنباده های پد، سنباده های آماده و غیره دسته بندی می شوند. در بین انواع مختلف سنباده، سنباده لرزان با حرکت تصادفی مداری به لطف تطبیق پذیری آن بسیار محبوب است. این نوع سنباده را می توان برای طیف وسیعی از کارهای مختلف سابش اعمال کرد که شما را از نیاز به دستگاه خاصی برای هر کاربرد رها می کند.

مینی فرزهای شارژی

مینی فرزها یکی از همه کاره ترین ابزارهایی هستند که در هر کارگاهی موجود است. تمام اشکال و اندازه های مختلف این ابزار برقی می تواند سه کار اصلی را انجام دهد: برش، سنگ زنی و پرداخت. هنگامی که صفحه یک مینی فرز را عوض کردید، حتی می توانید برنامه های بیشتری را انجام دهید. برخی از کاربردهای برتر برای مینی فرز شامل برش سنگ / فلز / کاشی، از بین بردن زنگ زدگی و برش و کنده کاری چوب است. اگر کار شما کوچک تا متوسط است، می توانید به یک فرز کوچک روی آورید.

بلوورهای شارژی

تمیز نگه داشتن پاسیو، راهرو یا باغ یکی از کارهای طاقت فرسا است که هر پاییز تشدید می شود. گزینه های زیادی برای بلوور در بازار وجود دارد که از نظر اندازه و منبع تغذیه متفاوت هستند. بسته به اندازه باغ شما و میزان برگ های ریخته شده باغ شما، باید انتخاب کنید که کدام بلوور را خریداری کنید. حالت مکندگی یک بلوور یک ویژگی عالی است که بهتر است برای سایت‌های کوچکتر کار در نظر گرفته شود. اگرچه بلوور مؤثرترین وسیله برای جمع‌آوری انبوه برگ‌ها هستند، اما سعی کنید هنگام کار با آن‌ها بیش از حد شلوغ نباشید، زیرا آنها آخرین برگ‌ها را از سر راه شما نمی‌برند. به غیر از برگ، بلوورها برای جاروبرقی و دمیدن گرد و غبار در مکان های باریک و صعب العبور برای صاحب خانه ها نیز مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد را تکمیل نمایید*